Dom wczasowy Szklarska Poręba

Usługi serwisowe w naszym domu wczasowym

Zapraszamy do wypoczywania w naszym Domu Wczasowym i korzystania z naszych usług

Wybrane usługi domu wczasowego

Pensjonat Przy Skałkach

Sala Zabaw

Naszym najmniejszym gościom oraz ich rodzicom, oferujemy pokój zabaw. Dzieci mogą w nim zająć się np. rysowaniem, malowaniem czy po prostu skorzystać z zabawek które się znajdują w pokoju. Można bezpiecznie zostawić tam dzieci lub po prostu spedzić z nimi czas. Nasza oferta cały czas bedzie się poszerzała w ten sposób aby uatrakcyjnić dzieciom czas i rozrywkę. Serdecznie zapraszamy do korzystania i życzymy naszym milusińskim gościom wielu atrakcji i dobrej zabawy.

Lokalizacja: Dom wczasowy Przy Skałkach
Realizacja: 8 - 20

 

Pensjonat Przy Skałkach

Śniadania

Oferujemy w naszym domu wczasowym śniadania i zestawy śniadaniowe dla naszych gości. Staramy się aby posiłki były przygotowywane z naszych miejscowych lub regionalnych potraw. A także aby były to produkty sezonowe, zawsze świeże i najlepszej jakości.

Lokalizacja: Kawiarnia Domu wczasowego
Realizacja: 8 - 12

 

Pensjonat Przy Skałkach

Rekreacja

Oferujemy Państwu możliwość korzystania z dodatkowych form spedzania czasu w naszym domu wczasowym. Obecnie można bezpłatnie korzystać z piłkarzyków oraz cymbergaja. Staramy się cały czas poszerzać naszą ofertę więc w niedługim czasie będzie ona jeszcze bogatsza. Dom wczasowy oferuję też możliwość przechowywania sprzętu sportowego np. nart, sanek, desek lub sprzętu letniego. W kwestii przechowalni prosimy informować recepcję.

Lokalizacja: Dom wczasowy Przy Skałkach
Realizacja: 8 - 20

 

 

Obsługa Domu Wczasowego. W czym jeszcze możemy Państwu pomóc?

Pensjonat Szklarska Poręba

Jesteśmy do Państwa dyspozycji podczas całego pobytu w naszym domu wczasowym. Od momentu przyjazdu, aż do dnia w którym kończycie Państwo wypoczynek u nas. Oprócz standardowych usług oferujemy także, możliwość wynajmu sali na imprezy zamknięte. Pośredniczymy także bezpłatnie w organizowaniu dla naszych gości przejazdów bryczką czy kuligów z pochodniami. W przypadku przyjazdu wiekszej grupy lub dłuższego pobytu istnieje mozliwość negocjacji cen. Organizujemy także turnusy świąteczne oraz noworoczne. Informacje można znaleźć na naszej stronie pensjonatu oraz na naszych serwisach społecznościowych.


 

Lokalizacja

Dom Wczasowy Przy Skałkach jest jednym z najładniej usytuowanych miejsc w Szklarskiej Porębie. Znajduje się na wzniesieniu, jest otoczony lasem, jednocześnie w bliskiej odległości do centrum. Jest świetną bazą wypadową do wycieczek po mieście i w dalsze rejony.

Rezerwacja

Nr telefonu: (+48) 516 090 009
58 - 580 Szklarska Poręba
Ul. 1 Maja 36 A Karkonosze Dojazd

Rezerwacja online

Bądź w kontakcie